Reference klientů

15 komentářů

  1. Pokud jako já hledáte změnu práce a třeba přesně nevíte, jakým směrem se vydat, je skvělé mít podporu profesionála. Veronika mi pomohla vytipovat možnosti dalšího kariérního zaměření na základě mých talentů a současných preferencí, upravila mi životopis a dala mi i konkrétní tipy, jak dále postupovat. Navíc vše proběhlo ve velmi přátelské atmosféře. Děkuji a moc ráda doporučuji.

  2. Moje doporučení: Pokud si nejste jisti s vytvářením CV, obraťte se na slečnu Veroniku Novotnou. Veronika je opravdový „profík“, který vás nenechá
    ve štychu a nehledí na čas, když potřebujete rychlou pomoc, jako to bylo v mém případě.

  3. Služby jsem využila jako čerstvá absolventka po VŠ, potřebovala jsem kompletní CV, které bych mohla vypustit na trh práce. Velmi jsem ocenila rychlou a flexibilní komunikaci, Veronika svou práci dotáhne do detailu. Není však odbornicí jen na tvorbu životopisů, ale využila jsem s ní i (poradenskou) konzultaci, kam se nasměrovat, Veronika je velmi vstřícná a má rozhled.

  4. Využila jsem nabídky kontroly CV. Paní Novotná komunikovala velmi rychle a působila profesionálně. Byla jsem překvapena pečlivostí při kontrole a důkladným návrhem na změnu CV. Ráda ji doporučím.

  5. Paní Novotná odvedla skutečně profesionální práci. Co především oceňuji je rychlost s jakou bylo vše provedeno….DOPORUČUJI !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.